Addo Games Frantic Fishing

15.00 20.00

SKU: 558098 Kategori: , , Etiketë:

Fëmijët dhe të rriturit do të duan të bëjnë maksimumin për të kapur sa më shumë peshq që të jetë e mundur! Për të filluar argëtimin, rrotulloni pellgun e peshkimit sa më shpejt që të mundeni. Më pas, përdorni shkopinjtë për të kapur peshkun. Kujdes, këta peshq të vegjël të poshtër hapin dhe mbyllin gojën shpejt, kështu që ju duhet të jeni të shpejtë. Pasi të gjithë peshqit janë kapur, lojtari me më shumë fiton lojën.

Kjo lojë me ritme të shpejta është një mundësi e shkëlqyer për shumë argëtim familjar.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 21x peshq, 4x shkopinjë peshkimi, 1x tabelë loje, fletë udhëzimi
Lojë me 2-4 lojtarë
Kërkesat e baterisë: 2 x AA (nuk përfshihen)
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child

Manufacturer Number

313-10127-B

Our Product Number

558098

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.