RC Roaring Raptor Grey Remote Control Dinosaur

44.99 59.99

SKU: 555584 Kategori: , , Etiketë:

Bëhuni gati për argëtim parahistorik me Dinozaurin me telekomandë RC Roaring Raptor.

Ky dinosaur që shkel dhe lëviz bishtin është gati për të luajtur. Përdorni telekomandën me tematikë fosilet për të sjellë në jetë dinosaurin. Lidhjet me telekomandë e lejon grabitqarin të ecë në të gjitha drejtimet, si dhe të lëvizë bishtin ndërsa shkel këmbët.

Shtypni butonin në telekomandë për të aktivizuar tingujt dhe lëvizjet realiste. Bëje atë të vrumbullojë dhe mund të shihni që goja e tij ndriçohet. Ky rrëmbyes i egër është i disponueshëm në ngjyrë kafe dhe gri (shiten veçmas), zgjedhja është e juaja. Për të sinkronizuar shumë grabitqarë, sinkronizoni 1 në të njëjtën kohë dhe më pas luani së bashku për argëtim të zhurmshëm!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x dinosaur, 1 x telekomandë, 1 x tel për mbushje të baterive
Goja e dinosaurëve ndizet dhe gjëmon
Shtyni dhe kapni bishtin e dinosaurëve në trup. Shtypni butonin për të lëshuar bishtin
Dinozauri do të hyjë automatikisht në modalitetin e gjumit nëse nuk përdoret për 20 minuta për të kursyer energji
E disponueshme në ngjyrë kafe ose gri (shitet veçmas). Kërkoni ne The Entertainer per grabitqarin ngjyrë kafe
Frekuenca: 2.4 Ghz
Koha e karikimit: 3.5 orë. Përdorni kabllon USB për të karikuar baterinë e dinosaurit
Kërkesat e baterisë: Dinosauri – bateri të rikarikueshme (të përfshira), telekomandë – 2 x AA (nuk përfshihen)
Përmasat e përafërta: 17 x 21 x 49 cm
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

WJ TECH

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

RC2171A

Our Product Number

555584

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.