Addo Games Marble Rally

22.49 29.99

SKU: 551848 Kategori: , , Etiketë:

Krijoni pistën tuaj të shpejtë të garës me setin e lojës Marble Rally nga Addo Games.

Nga hedhjet e guximshme deri te kthesat e përdredhura, ky set loje Marble Rally i ndihmon fëmijët të bëjnë pistën më të mirë për topthat! Fëmijët mund të përdorin udhëzimet ose imagjinatën e tyre për të krijuar diçka krejtësisht unike.

Brenda kutisë, do të gjeni mbi 75 pjesë të ndryshme në forma të ndryshme, si dhe gjithçka që u nevojitet për të krijuar një lojë të mrekullueshme.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 49 x pjesë për ndërtim të pistës, 30 x toptha, 1 x fletë udhëzimi
Lojë me 1+ lojtarë
Koha e përafërt e ndërtimit: 30 minuta
Nuk kërkon bateri
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child

Manufacturer Number

313-10125-B

Our Product Number

551848

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.