Barbie and Stacie To the Rescue Doll 2-Pack

49.99

SKU: 566756 Kategori: , ,

Shijoni aventurat verore së bashku me Barbie dhe Stacie To the Rescue Dolls.

Ashtu si në filmin “Barbie and Stacie to the Rescue”, motra e madhe Barbie vesh një fustan me jakë. Stacie, motra e vogël sportive, vesh një bluzë të ndritshme dhe pantallona të shkurtra. Aksesorë si një aparat fotografik, dylbi, kapelë dielli dhe dy këlyshë vijnë me këtë set kukullash, në mënyrë që fëmijët të mund të shfaqin dashurinë e tyre të përbashkët për të eksploruar!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x kukull Barbie, 1 x kukull Stacie, 2 x figura qeni, 1 x kamerë lodër, 1 x palë dylbi lodër dhe 1 x kapele verore
Rrobat dhe aksesorët e tyre veror janë frymëzuar nga pamja e tyre në filmin e animuar, Barbie and Stacie to the Rescue
E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

566756

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.