WWE Elite Collection Royal Rumble – Batista Action Figure

49.99

SKU: 566843 Kategori: , ,

Figurat e aksionit të Ngjarjeve Live Premium të Koleksionit WWE Elite festojnë Superyjet e WWE nga momentet e tyre më të mëdha! Luaj WrestleMania, Royal Rumble, SummerSlam dhe momente të Serive Survivor nga Superstars ikonë të WWE. Çdo figurë vjen me aksesorë dhe pjesë ikonike për të ndërtuar një figurë. Bëjeni koleksionin tuaj elitë!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x figurë WWE Elite
Build-A-Figure: Virgil (1992)
WWE Elite Figure rikrijon momente nga Premium Live Events
Teknologji TrueFX shumë e detajuar për fytyra të ngjashme me jetën
Krijoni poza dhe lëvizje ikonike
Përmban 25 pika artikulimi
E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Our Product Number

566843

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.