Barbie Extra Fashion Scrapbook Craft Kit

9.00 14.00

SKU: 563453 Kategori: , , Etiketë:

Tifozëve të Barbie do t’ju pëlqejë të shkruajnë  me Setin Barbie Extra Fashion Scrapbook.

Seti Barbie Extra Scrapbook përfshin një fletore, ngjitëse holografike, modele letre të prera, ngjitës, shirit dhe stilolapsa. Ka të gjithë aksesorët që ju nevojiten për të krijuar një art argëtues dhe me shkëlqim!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin gjithçka që ju nevojitet për të krijuar librin më të mirë të shënimeve
Kompleti i përsosur artizanal për adhuruesit e Barbie
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

99-0117/ENT

Our Product Number

563453

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.