Pets Alive Pooping Puppies by ZURU (Styles Vary)

29.99

S’ka stok

Këta këlyshë kafshësh shtëpiake nga ZURU duken shumë real!

Ata do t’ju përqafojnë, do të lehin për ju dhe madje do të hanë gjithashtu si këlysh të vërtetë. Janë 3 këlyshë të ndryshëm për të koleksionuar (shiten veçmas), cilin qenush do të adoptoni?

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Pets Alive Pooppy Pets (figurat variojnë), 1 x pelenë, 3 x Ushqim, 1 x Etiketë Emri, 1 x Certifikatë dhe 1 x Udhëzues për koleksionistët
Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (përfshirë)
Përmasat e përafërta: 28 x 26.9 x 7.36 cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

9542-S001

Our Product Number

565481

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.