Batman 30cm Action Figure 4-Pack with Batman, Robin, The Joker and The Riddler

99.99

Ka stok

SKU: 5000100004 Kategori: , ,

Figura e aksioni 12 inç: Me 11 pika artikulimi, është e lehtë të poziciononi Batman, Robin, Joker dhe Riddler, në një sërë pozash dinamike.

Krijoni aventurat tuaja epike të së mirës kundër të keqes! Stili autentik komik: Këto figurina janë shumë të detajuara me stil komik. Koleksion inovativ: Sillni eksitimin dhe aventurën e shtëpisë së Batman!

Shtoni Batman dhe Robin, dhe Villain the Joker dhe Harley Quin në koleksionin tuaj të figurave. Figurinat e koleksionit 12 inç të Batman janë një dhuratë e shkëlqyer për fansat dhe koleksionistët e moshës 3 vjeç e lart.

Shpëtoni GOTHAM me Batman 30 cm! Seti përfshin: 4 figura

Specifications

Manufacturer Number

E7374

Our Product Number

5000100004

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.