Disney Pixar Lightyear Hyperspeed Series Zurg’s Mothership Vehicle

99.99

Ka stok

Ndihmoni Buzz Lightyear dhe shokët e ekuipazhit të lundrojnë në pafundësi dhe më gjerë me këtë automjet të Serisë së Disney Pixar Lightyear Hyperspeed Zurg. Kjo qendër komandimi përmban dritat dhe tingujt e motorit, një pod Zyclops dhe një dorezë për të mbështetur manovrat intensive të fluturimit! Tifozët do të duan të mbledhin të gjitha automjetet dhe figurat në Serinë Hyperspeed për të kompletuar flotën për edhe më shumë argëtim!

Karakteristikat e produktit

  • Vjen me Zyclops pod dhe figurën Zyclops
  • Kur anija godet tokën, Zyclops pod bie dhe figura vendoset për sulm të befasishëm.
  • Kthejeni anijen për ta ringarkuar
  • Përdorni dorezën sipër për të menaxhuar manovrat intensive të fluturimit
  • Dritat e pasme të gjelbra të ndezura dhe tingujt e motorit bëjnë lojë realiste të betejës
  • Kërkesat për bateri 3 x AA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

E7374

Our Product Number

556884

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.