Chupa Chups Jewellery Making Kit

8.00

SKU: 563460 Kategori: ,

Është koha për Setin e Krijimit të Bizhuterive Chupa Chups.

Ky set i krijimit së bizhuterive me temë Chupa Chups po shpërthen me shije. Rruazat dhe hijeshitë me aroma frutash krijojnë një përvojë argëtuese ndijore. Cilën shije do të zgjidhni? Ju mund të bëni 2 stile të ndryshme byzylykësh duke përdorur fijen rrjetë për t’i shtuar teksturë krijimeve tuaja.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 4x shije rruazash aromatike, rruaza alfabeti, 4x aksesorë aromatik, fije, fije rrjetë
Personalizoni byzylykët tuaj duke shqiptuar emrin tuaj me rruaza të alfabetit
Krijoni rrathë me rrjetë ose kordon
E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

73-0036/ENT

Our Product Number

563460

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.