Early Learning Centre Bug Building

19.99

Vendosni me kujdes insektet në mënyrë që të mos rrëzohen me setin e Ndërtimit të Early Learning Centre.

Ju dhe i vogli juaj mund t’i ndërtoni insektet e lezetshme dhe shumëngjyrëshe në një kullë dhe më pas hidhni zaret me radhë për të vendosur se cilin insekt duhet të hiqni. Ka edhe shumë mënyra të tjera për të luajtur me lojën Bugs Building. Fëmija juaj mund të ndërtojë një kullë, të bëjë një tren insektesh nga hunda në bisht ose të krijojë modele të insekteve në tryezë. Dhe është kënaqësi t’i sjellësh në jetë insektet dhe t’i bësh ato të nuhasin dhe të luajnë si kafshë shtëpiake.

Ju mund t’i renditni insektet në ngjyra, t’i numëroni lart, t’i grumbulloni dhe t’i rrëzoni. Ndertimi i insekteve përmirëson koordinimin sy-dorë.

Karakteristikat e produktit:

Blloqe shumëngjyrëshe të insekteve për numërim, renditje dhe grumbullim
Seti përmban: 30x insekte me ngjyra, 1x zar me insekte, 1x zar me numra dhe 1x fletë udhëzimi
Luani me radhë për të nxjerrë një insekt nga kulla
Luaj të gjitha llojet e lojërave me insektet
Ndihmon në përmirësimin e koordinimit dorë-sy
E pershtatshme per moshat 2+ vjeç

Specifications

Our Product Number

563976

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.