Chupa Chups Squishy Diary Set

8.00

SKU: 563459 Kategori: ,

Ky është ditari me aromën më të ëmbël me këtë Set Ditari Chupa Chups Squishy.

Me një mini ditar të lezetshëm, fletë ngjitëse dhe tre stilolapsa me aroma që do të lënë faqen tuaj me erë të mahnitshme, ky set i ëmbël është i përsosur për çdo adhurues të Chupa Chups dhe bën dhuratën perfekte.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Set Ditari Chupa Chups Squishy me 1 x Mini Squishy Diary, 1 x fletë ngjitëse dhe 3 x stilolapsa me aromë
Të tre stilolapsat me xhel të përfshirë kanë aromë njësoj si Chupa Chups-et tuaja të preferuara dhe me siguri do t’i lënë faqet tuaja me aromë të këndshme
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Our Product Number

563459

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.