LOL Surprise! Bubble Surprise! Pets Doll (Styles Vary)

17.99

Këta miq me gëzof janë gati të notojnë në një det me flluska shumëngjyrëshe që krijoni ju! Hidhni ujë në pjesën e sipërme të L.O.L. Surprizë!, pastaj rri duarkryq dhe shiko sesi flluskat ndryshojnë ngjyrën dhe zbuloni kafshën tuaj të koleksionueshme dhe surprizat. Për rezultate më të mira, përdorni ujë të ngrohtë!

Koleksiononi të gjitha ngjyrat e ndryshme të topave dhe flluskave, duke përfshirë topin e rrallë prej ari!

Plotësoni familjen tuaj Bubble Surprise me L.O.L. Surprizë! Bubble Surprise Dolls, Lil Sisters dhe Deluxe (Shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x L.O.L. Surprise! kafshët shtëpiake që i zbuloni me fluska (stilet variojnë)
Çdo kafshë shtëpiake ka një stil unik me detaje vezulluese, me shkëlqim dhe aksesorë
Ushqeni ose lani kafshën tuaj Bubble Surprise Pet për një surprizë në ujë – a do të qajë, pështyjë, tringëllojë apo të ndryshojë ngjyrë?
Për rezultate më të mira përdorni ujë të ngrohtë
Mblidhni të gjitha 13 L.O.L. Surprizë! Bubble Surprise Pets për festën më të mirë me flluska (Shiten veçmas)
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

119784

Our Product Number

562582

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.