Cupcake Dolly Bath Set

19.99

Kujdesuni mirë për kukullat tuaja të preferuara dhe lajini ato në banjën e tyre me këtë set banjeje Cupcake Dolly nga Early Learning Centre.

Le ta përgatisim kukullën tuaj për gjumë me një banjë. Lani kukullën me sapun dhe sfungjer, shtoni rosën e lezetshme të gomës në mënyrë që kukulla juaj të luajë.

Ky set është i mrekullueshëm për të inkurajuar të vegjlit tuaj që të shijojnë lojën me role imagjinative, dhe kujdesi për një kukull fëmijësh zhvillon aftësitë e kujdesit dhe të edukimit.

Karakteristikat e produktit:

Set i banjës për kukulla me aksesorë për kohën e banjës
Seti përmban: 1x vaskë, 1x sfungjer, 1x sapun, 1x shishe locioni, 1x shishe shampo dhe 1x rosë gome
I përshtatshëm për kukulla deri në 40 cm të gjata
Ndihmon në zhvillimin e aftësive sociale
I inkurajon fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre dhe të përfshihen në lojëra me role
E pershtatshme per 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200626

Our Product Number

557269

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.