Barbie Extra Miniature Bag Collection 3 Pack

15.00 20.00

SKU: 563454 Kategori: , , , Etiketë:

Bëhuni kreativ me Koleksionin e 3 Çantave Ekstra Miniature Barbie.

Ky koleksion i Barbie çantave në miniaturë përmban një mini valixhe, mini çantë shpine dhe një mini çante dore. Secili prej artikujve mini përfshin gjëra të ndryshme si komplet për prodhimin e byzylykëve, dekore shtesë, vathë, lidhëse për flokë, shkëlqyes buzësh, tatuazhe dhe ngjitëse. Ky set është një dhuratë fantastike për çdo adhurues të Barbie.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 3x çanta ekstra miniaturë Barbie
Tre mini artikuj në një koleksion
Çdo set përmban një mini çantë dore, mini valixhe, mini çantë shpine
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

99-0132/ENT

Our Product Number

563454

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.