Disney Frozen 2 Elsa Doll

25.00

Njihuni me këtë kukull Elsa, të frymëzuar nga mbretëresha e fuqishme nga Disney’s Frozen 2.

Kjo kukull ka pamjen e saj të veçantë të udhëtimit, me aksesorë që përfshijnë çizme dhe një pelerinë dhe fund të butë. Në veshjen e saj nga filmi i dytë, kjo kukull Elsa është gati të përmbushë fatin e saj!

Karakteristikat e produktit:

Flokët bjonde të krehura të Elsës janë stiluar me një gërshetë elegante anësore, ashtu si në film
Fansat mund të mbledhin të gjitha kukullat e Disney Frozen për të imagjinuar aventura në Arendelle dhe më gjerë
Përmasat e përafërta: 32 cm x 11 cm x 5 cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW48

Our Product Number

553088

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.