MEGA Barbie Dream Camper Adventure Construction Set

59.99

SKU: 564932 Kategori: , ,

Lëreni imagjinatën të marrë drejtimin me Setin e Ndërtimit MEGA Barbie Dream Camper Adventure.

Ky kamping i ëndrrave Barbie që mund të ndërtohet përfshin një krevat nën çati dhe TV, plus dyer të pasme dhe anësore që hapen për qasje të lehtë si dhe me një kuzhinë të plotë. Kaloni një aventurë glamping me 4 mikro-kukulla Barbie që mund të ndërtohen, 1 qenush për kafshë shtëpiake, një zonë pritjeje, pishinë dhe rrëshqitëse të ndashme, divan, vatrën e zjarrit dhe më shumë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 580x tulla, 4x mikrokukulla Barbie që mund të ndërtohen, 1x qenush, aksesorë të modës dhe ushqimit
Përmban një krevat nën çati, TV, detaje të brendshme dhe kuzhinë të plotë
Lodra e ndërtimit vjen me një pishinë me rrëshqitëse të ndashme, divan, zjarr, dërrasë sërfi dhe më shumë
Pjesët kombinohen me të gjitha lodrat e ndërtimit MEGA dhe Barbie (shiten veçmas)
Ndihmon në zhvillimin e kreativitetit dhe aftësive për zgjidhjen e problemeve
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HPN80

Our Product Number

555162

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.