Early Learning Centre Count Your Pennies

16.99

Numëroni, paguani dhe luani me portofolin tuaj, luani me para dhe kartë krediti me setin Count Your Pennies nga Early Learning Centre.

Nxitini fëmijët të njihen me paratë dhe mënyrën e numërimit. Për të filluar, ata mund të numërojnë numrat ne qindarka ose kartëmonedha. Ndërsa bëhen më të sigurt, ata mund të luajnë dhe të kuptojnë se sa kushtojnë gjërat. Le të bëjmë pazar! Le të vendosim disa para lojërash në portofolin tonë dhe pjesën tjetër ta mbajmë për shitësin. Zgjidhni një kartë me foton e asaj që dëshironi të blini dhe shikoni sa kushton. Shikoni monedhat dhe kartëmonedhat e lojës në portofolin tuaj – përcaktoni se cilat të përdorni për të paguar dhe shikoni nëse mund të kuptoni se sa para duhet të ju kthej pronari i dyqanit.

Numërimi dhe bërja e shumave të thjeshta ndihmon në rritjen e aftësive llogaritëse dhe ndërsa fëmija juaj bëhet më i sigurt, ai do të zhvillojë aftësitë e imagjinatës ndërsa luan.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x portofol, 1x kartë krediti, 42x monedha loje, 7x kartëmonedha loje dhe 20x karta flash të dyanshme
Rrit aftësitë e mbledhjes dhe zbritjes
Inkurajon besimin perderisa femiu meson te numeroj
Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 22cm (W) x 3cm (D)

 

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200223

Our Product Number

546452

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.