Early Learning Centre Cut and Play Pizza Playset

19.99

Sillni të gjithë miqtë tuaj për një festë picash me këtë set Pizza Cut and Play nga Early Learning Centre.

Hapni kutinë tuaj të picës dhe nxirrni tabelën tuaj të picës! Formoni picën tuaj të shijshme dhe zgjidhni nga 12 mbushjet vegjetariane të përfshira. Shtojmë kërpudha dhe speca ose domate. Mos harroni të shtoni djathë përpara se ta shërbeni! Kur pica juaj të jetë gati, priteni në feta duke përdorur prerësin, më pas merrni fetën e servirjes dhe prezantoni krijimin tuaj të shijshëm miqve dhe familjes tuaj!

Ky set Pizza Cut and Play frymëzon imagjinatën e të vegjëlve duke inkurajuar argëtimin me role.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1x dërrasë picash, 1x rrotë picash, 1x fetë servirjeje, 6 feta picash dhe 12x mbushje picash vegjetariane
Pica Playset me mbushje dhe aksesorë servirjeje
Formoni, prisni dhe shërbejeni picën tuaj të personalizuar
E përkryer për argëtim me role
Inkurajon luajtjen e roleve me imagjinatë
Përmasat e produktit: 25,2 cm (H) 25,2 cm (P) 4 cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200785

Our Product Number

560371

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.