Nerf Marvel Spider-Man – Strike ‘N Splash 2-in-1 Blaster

59.99

SKU: 564168 Kategori: , ,

Bëhuni gati për bashkëpunimin në mes të Nerf dhe Marvel Spider-Man, kjo armë sjell një veçori lojë 2-në-1 ku super heronjtë në stërvitje mund të gjuajnë si shigjetat ashtu edhe ujin. Vendosni plumbat dhe tërhiqni levën për të përgatitur dhe mbushur rezervuarin e ujit. Aktivizoni të dyja me shtypjen e një butoni në dorezë. Lodra përmban emblemën ikonike të Marvel Spider-Man që adhuruesit e njohin dhe e duan.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Nerf Marvel Spider-Man Strike ‘N Splash 2-në-1 Blaster dhe 3 x plumba
Vendosni plumbat tuaj, tërhiqni levën dhe shtypni butonin në dorezë për ta nisur!
Mbushni rezervuarin e ujit dhe shtypni butonin për aventurën e shpërthimit të ujit
Ka një rrip të rregullueshëm për një përshtatje të rehatshme për të gjithë
E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F7852

Our Product Number

564168

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.