Early Learning Centre My Little Tool Belt Set

19.99

E përkryer për të vegjlit që duan të ndihmojnë, ky rrip i dobishëm veglash prej druri është i përsosur për lojëra imagjinare. Rripi i pëlhurës përfshin 5 vegla të forta prej druri. Të vegjlit mund të prejnë me sharrë, të përdorin çekiçin, vidhat, shpojnë dhe shtrëngojnë dadot dhe bulonat me çelës. Mund të shtrëngoni rripin te beli dhe të ruani veglat në xhep.

Ky set është i shkëlqyeshëm për të inkurajuar lojën me imagjinatë.

Karakteristikat e produktit:

Rrip veglash prej pëlhure me 5 vegla druri
Seti përmban: 1x rrip veglash, 1x sharrë, 1x çekiç, 1x çelës, 1x kaçavidë dhe 1x shpues
Inkurajon lojën imagjinative
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200642

Our Product Number

557019

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.