Early Learning Centre Wooden Pull Along Crocodile

19.99

I punuar bukur, ky krokodil i vogël prej druri me peshë të lehtë përmban një trup të bukur jeshil, fytyrë miqësore dhe rrota të trashë me gome për lëvizje të qetë kur e tërhiqni. Të vegjlit mund ta kapin kordonin dhe të shikojnë ndërsa trupi i krokodilit tundet dhe lëkundet ndërsa tërhiqet.

Kjo lodër klasike prej druri është e mrekullueshme për të inkurajuar zhvillimin fizik që në moshë të re.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x krokodil
E shkëlqyeshme për inkurajimin e ecjes tek të vegjlit
E pershtatshme per 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

200552

Our Product Number

554537

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.