Early Learning Centre Paint Palette

9.99

Bëhuni gati për një aventurë artistike me këtë Paletë me ngjyra nga Early Learning Centre.

Furçat gati! Është koha për të krijuar një kryevepër të mahnitshme. Pavarësisht nëse jeni duke pikturuar një pikturë të familjes tuaj ose jeni duke u bërë kreativë për shkollën, ka kaq shumë mundësi me këto kuti shumëngjyrëshe. Thjesht mbushini ato me bojën tuaj të preferuar, vendosni kapakët dhe zhytni furçat tuaja. Enët tona të bojës janë perfekte për të zhytur furça të mëdha dhe për të bërë piktura të mrekullueshme me shumë ngjyra. Ne mund të pikturojmë ylberë, akullore, kafshë, trena, fytyra, familjen ose miqtë tanë. Ose shumë zigzage, rrotullime, pika ose forma të mrekullueshme.

Nuk duhet të shqetësoheni as për të bërë rrëmujë! Këto enë me bojë nuk do të derdhen nëse i rrëzoni aksidentalisht. Plus, ato ndihmojnë gjithashtu në stimulimin e kreativitetit tuaj.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 6 x enë me bojë që nuk derdhen
Mbajtëse furçesh në pjesën e sipërme të kapakut
Rrotulloni kapakun për të mbyllur enën e bojës dhe parandaloni tharjen e bojës
Inkurajon fëmijët të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike duke u bërë krijues
E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

149950

Our Product Number

541083

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.