Early Learning Centre Pink Lawnmower

15.00 20.00

S’ka stok

SKU: 540752 Kategori: , , Etiketë:

Le të kositim barin njësoj si të rriturit me Kositësin e Barit nga Early Learning Centre.

Ne mund ta shtyjmë levën lart e poshtë ndërsa bëjmë sikur e ndezim kositësin e barit, ta shtyjmë atë për të prerë barin dhe të shikojmë sesi bari lëviz brenda kutisë.

E përkryer për argëtim pafund me lojëra në natyrë dhe për t’u aktivizuar, kjo lodër shtytëse është e mrekullueshme për zhvillimin fizik të të vegjëlve tuaj.

Karakteristikat e produktit:

Kositës bari lodrash me shtytje
Bari lëviz përreth kutisë ndërsa ju shtyni kositësen
E shkëlqyeshme për zhvillimin fizik
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

140349

Our Product Number

540752

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.