Early Learning Centre Scratch Art Magnets

9.00

Jepini jetë fotografive shumëngjyrëshe ndërsa gërvishtni dhe krijoni 8 dizajne argëtuese të kafshëve me setin e Early Learning Centre Scratch Art Magnets.

Me gjithçka që ju nevojitet për të bërë art shumëngjyrësh, ky set është i shkëlqyeshëm për fëmijët që duan të bëhen krijues. Thjesht përdorni shkopin e gërvishtjes për të gërvishtur me kujdes ngjyrën e zezë nga kartat e kafshëve. Shikoni teksa zbuloni foton e bukur shumëngjyrëshe, tamam si magji! Disa kafshë kanë ngjyra ylberi, dhe disa kanë dizajne metalike. Cili është i preferuari juaj? Kur të keni mbaruar, thjesht ngjitni dizajnet në anën e pasme të kartës dhe shfaqni modelet tuaja që t’i shohin të gjithë.

Ky set arti shumëngjyrësh ndihmon në frymëzimin e kreativitetit dhe imagjinatës së fëmijës suaj, si dhe zhvillon koordinimin  dorë – sy.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 8x kartolina artistike me gërvishtje, 3x shkopinj gërvishtjeje, 12x sy, 8x magnet për ngjitje dhe 1x fletë udhëzimi
8  kafshë me ngjyra ylberi dhe metalike për t’u zbuluar
Ndihmon në zhvillimin e koordinimit dorë-sy
Ndërton aftësi kreativiteti
Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 20.5cm (W) x 5cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200467

Our Product Number

551739

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.