Happyland Busy Town Playset

29.99

E përkryer për lojëra me imagjinatë, fëmija juaj do të argëtohet me orë të tëra duke krijuar shumë histori dhe aventura me setin Happyland Busy Town nga Early Learning Centre.

Le të eksplorojmë botën me figurat e Happyland. Ka një gropë të madhe në rrugë që po rregullohet nga punëtori i ndërtimit. Ne kemi nevojë për policinë për të ndihmuar në organizimin e trafikut. Le të ndihmojmë banorët e qytetit Happyland të kalojnë rrugën për të postuar letrat e tyre në kutinë postare. A mund të gjeni mënyrën më të lehtë për të shkuar nga pika e karburantit në park? Gjithmonë ndodhë diçka në qytet që ka nevojë për ndihmën tonë. Le të eksplorojmë së bashku.

Happyland është një vend mrekullish, i ushqyer nga imagjinata e çdo fëmije që udhëton atje! Projektuar për duar të vogla, seti i lojërave të qytetit Happyland i ndihmon të vegjlit të zbulojnë botën dhe të zhvillojnë aftësi sociale.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin: 1x oficer policie, 1x punëtor ndërtimi, 1x zjarrfikës, 1x burrë, 1x vajzë, 1x qen, 1x mace, 1x makinë, 1x kuti postare, 1x semafor, 1x stacion autobusi dhe 1x shenjë rrugore
Figurat janë të përshtatshme për duar të vogla për t’u mbajtur
Përdorni skenën e kutisë si pjesë të lojës tuaj
Frymëzon lojën me imagjinatë dhe mund të kombinohet me grupe të tjera Happyland për një argëtim edhe më të besueshëm
Lëreni imagjinatën tuaj të lirë në Happyland
Përmban 13 copë
Dimensionet e paketimit: 28cm (H) x 37cm (W) x 6cm (D)
E pershtatshme per moshat 18+ muaj

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

200826

Our Product Number

562854

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.