Barbie Extra Fuse Bead Accessory Creation Set

9.00

SKU: 561980 Kategori: , ,

Bëhuni kreativ me miqtë ose vetëm me këtë set aksesorësh super argëtues Barbie Extra Fuse Bead.

Seti Barbie Extra Fuse Bead përfshin rruaza me 10 ngjyra të ndryshme për të bërë mbajtëset tuaja të çelësave. Ka broshurë dizajni të përfshirë për të ju ndihmuar të krijoni forma dhe të zbuloni aftësinë tuaj krijuese!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: Rruaza me 10 ngjyra të ndryshmedhe broshurë dizajni
Eksploroni të gjitha opsionet e ndryshme të dizajnit
Mund të bëhet një mbajtëse çelësash super e lezetshme
E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0107/ENT

Our Product Number

561980

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.