Heroes of Goo Jit Zu – Jurassic World T.Rex

25.00

Ka stok

Kthehuni në Botën Jurassic dhe zbuloni më shumë krijesa parahistorike të pabesueshme në një mënyrë krejtësisht të re. Krijuesit e Heroes of Goo Jit Zu sjellin më shumë nga dinosaurët më tërheqës nga ekrani i madh. Jurassic World Stretch Heroes janë argëtues dhe jashtëzakonisht tërheqës. Njihuni me T-Rex. Tani e çliruar nga rrethimi, ajo endet në tokë në kërkim të gjahut. Tyrannosaurus Rex është mbretëresha e pamposhtur e dinosaurëve në Isla Nublar. Kapni dhe shtrini krahët dhe këmbët e T-Rex-it. Kjo krijesë e pabesueshme realiste, e përkulur prehistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale. Kur e lini të lirë, ajo kthehet në formën dhe madhësinë e saj origjinale. Super elastike dhe super e fortë, Jurassic World Stretch Heroes u ofrojnë djemve dhe vajzave një mënyrë krejtësisht të re GOOEY për të luajtur me figura aksioni pa rrëmujë. Koleksiononi të gjithë dinosaurët e njohur të Jurassic World: Blue dhe T- Rex për të krijuar botën tuaj të dinozaurëve elastik.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo krijesë e pabesueshme realiste, e përkulur prehistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale.
  • Kur e lini të lirë, ajo kthehet në formën dhe madhësinë e saj origjinale.
  • Super elastike dhe super e fortë, Jurassic World Stretch Heroes ofrojnë një mënyrë krejtësisht të re GOOEY për të luajtur me figura aksioni pa rrëmujë.
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Manufacturer Number

41304

Our Product Number

556790

Age

3 – 5, 5 – 8