Jacks Colour Your Own Squishems Dino Pals

9.00

Bëhuni gati për argëtim duke pikturuar botën Jurassic me setin Colour Your Own Squishems Dino Pals Craft Set

Po kërkoni setin perfekt të pikturës për vogëlushin tuaj të fiksuar me dinosaurët? Mos kërkoni më tej! Këto Dino Squishems të adhurueshëm vijnë me bojëra dhe një furçë për të nxjerrë në pah aftësitë e tyre krijuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: dino squishems, modele për ngjyrosje, bojëra, furçë bojë dhe udhëzime
  • E përkryer për të promovuar kreativitetin dhe imagjinatën e të vegjëlve tuaj
  • Dhuratë ideale për fëmijët kreativ
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-4951

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.