Legends Of Akedo Teenage Mutant Ninja Turtles – Mini Battling Warriors Donatello Vs Baxter Stockman Figures

24.99

SKU: 563717 Kategori: ,

Këtë sezon Ninjat Teenage Mutant i janë bashkuar Akedo për një eksperiencë tjetër të betejës. Pra, bëhuni gati për të luftuar kundër të keqit Baxter Stockman me heroin e TMNT Donatello. Çdo mini luftëtar ka armën e tij unike. Lëvizjet luftarake mund të perfeksionohen për goditje të ndarjes me kontrolluesin ekskluziv të betejës heroike TMNT. Ka 3 sete tjera për të koleksionuar, secila me një betejë epike që pret të ndodhë!

Të gjithë luftëtarët e Akedo TMNT janë të përputhshëm me Battle Arena (Shitet veçmas) duke i lejuar lojtarët të bëjnë turnetë dhe betejat e tyre midis së mirës dhe së keqes! Janë 8 figura të tjera të breshkave mutant ninja që luftojnë për t’i koleksionuar (Shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Figura ekskluzive Donatello, 1 x Figura ekskluzive Baxter Stockman, 2 x Kontrollues të betejës, 1 x Udhëzues për koleksionistët dhe 1 x Fletë udhëzimesh
Akedo dhe TMNT kanë bashkuar forcat për përvojën përfundimtare të betejës!
Kërkoni në The Entertainer për 8 figura të tjera të breshkave Mutant Ninja në dispozicion për t’u koleksionuar (Shiten veçmas)
Përmasat e përafërta: 8,8 x 5,6 x 10,8 cm
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

15242

Our Product Number

563717

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.