Legends Of Akedo Teenage Mutant Ninja Turtles – Mini Battling Warriors Raphael Vs Krang Figures

24.99

SKU: 563720 Kategori: ,

Këtë sezon Ninjat Teenage Mutant i janë bashkuar Akedo për një eksperiencë tjetër të betejës. Pra, përgatituni të luftoni kundër të keqes Krang me heroin e TMNT Raphael! Çdo mini luftëtar ka armën e tij unike. Beteja kundër të keqes Krang me Raphael’s Fury. Këto lëvizje luftarake mund të perfeksionohen për goditjen përfundimtare të ndarjes me kontrolluesin ekskluziv të betejës heroike TMNT. Janë 8 figura të tjera të breshkave ninja që luftojnë për t’i koleksionuar (Shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Figurë ekskluzive Raphael, 1 x Figurë ekskluzive Krang, 2 x Kontrollorët e betejës, 1 x Udhëzues për koleksionistët dhe 1 x Fletë udhëzimesh
Akedo dhe TMNT kanë bashkuar forcat për përvojën përfundimtare të betejës!
Kërkoni në The Entertainer edhe për 8 figura të tjera të breshkave Ninja për ti koleksionuar (Shiten veçmas)
Përmasat e përafërta: 20.8 x 30 x 13.5cm
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

15245

Our Product Number

563720

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.