LEGO Friends Sea Rescue Plane 41752

29.99

SKU: 564751 Kategori: , ,

Të vegjlit mund të ndihmojnë LEGO Friends Zac në misionin e tij të shpëtimit për të shpëtuar një balenë të bllokuar në këtë set LEGO Friends Sea Rescue Plane (41752).

Ky set përmban një aeroplan lodër dhe mini-figura LEGO Friends Zac dhe Dia, një balenë beluga, një xhaketë shpëtimi, dërrasë për lundrim, telekomandë, dylbi, shishe ushqimi dhe madje edhe një çelës lodër. Lodra e aeroplanit të shpëtimit pasi të jetë ndërtuar ka 2 ndenjëse dhe një zonë magazinimi. Skena e plazhit përfshin dërrasën me vozitje të Zac dhe pjesë që mund të lëvizen në mënyrë që fëmijët të mund të ndihmojnë Zac dhe mentorin e tij të shpëtojnë një balenë beluga të bllokuar.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x aeroplan LEGO Friends Sea Rescue, 2 x Mini-figura Lego Friends Zac dhe Dia, një balenë Beluga, një xhaketë shpëtimi, dërrasë për lundrim, telekomandë, dylbi, shishe ushqimi dhe një çelës lodër
Për më shumë aventura, fëmijët mund ta kombinojnë këtë set me setet e shpëtimit të kafshëve LEGO Friends 41736 dhe 41734 (shiten veçmas)
Përmban 203 pjesë
Përmasat e përafërta: 9 cm x 17 cm x 16 cm
E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Safety Information

Nuk është e përshtatshme për fëmijët nën moshën 36 muaj

Manufacturer Number

41752

Our Product Number

564751

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.