LEGO Friends Stargazing Camping Vehicle Set 42603

39.99

SKU: 566603 Kategori: , ,

Fëmijët aventurierë do të kenë shumë për të zbuluar me setin LEGO Friends Stargazing Camping Vehicle Set 42603.

Ky set përfshin një teleskop të ndërtuar, një makinë lodër 4×4 me rimorkio kampingu dhe tendë që paloset vetë, 2 mini-figura LEGO Friends, një figurë qeni dhe një figurë iriq. Frymëzoni fëmijët të krijojnë yjësi duke përdorur planetët dhe yjet për të dekoruar sfondin. Kompleti vjen gjithashtu me aksesorë për t’i ndihmuar fëmijët të tregojnë histori miqësie duke përdorur personazhet LEGO Friends, duke përfshirë gota, biskota, biskota për qen, dylbi, një teleskop, një pishtar, një tabletë elektronike, yje shtesë dhe printime të planetëve të ndryshëm për personalizim.

Shijoni një aventurë të lehtë dhe intuitive ndërtimi me aplikacionin LEGO Builder. Këtu ata mund të zmadhojnë dhe rrotullojnë modelet në 3D.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x Lego makine 4×4 që mund të ndërtohet, 1 x rimorkio, 1 x tendë, 1 x mini-figurë LEGO Friends Nova, 1 x LEGO Friends Aliya, 1 x qen LEGO, 1 x figurë iriq LEGO, 1 x aksesor teleskopi , 1 x palë dylbi, 1 x pishtar, yje shtesë dhe printime të planetëve të ndryshëm
Përmban 364 pjesë
Dimensionet e përafërta: Automjeti lodër 4×4 ka përmasa mbi 9 x 11 x 6 cm
E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Our Product Number

566603

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.