Monopoly Junior Board Game

39.99

SKU: 562910 Kategori: , ,

Kjo lojë 2-në-1 Monopoly Junior është loja që rritet me fëmijën tuaj.

Tabela e lojës me dy anë ofron 2 nivele të lojës, kështu që familjet mund të vendosin se cili nivel është më i miri për ta. Loja Niveli 1 rekomandohet për moshat 4-5 vjeç dhe i ndihmon fëmijët të praktikojnë përputhjen dhe numërimin, pasi numërojnë hapësirat, përputhen me fotografitë dhe blejnë prona. Lojtari me më shumë prona fiton.

Gati për të ngritur një nivel? Kthejeni tabelën në anën tjetër për lojën më të avancuar të Nivelit 2, e rekomanduar për moshat 6 vjeç e lart, që fokusohet në leximin dhe matematikën e thjeshtë. Lojtarët mund të zbarkojnë në hapësira miqësore për fëmijët, të blejnë prona, të mbledhin qira dhe të zbulojnë pasurinë e tyre! Për të fituar, bëhu lojtari me më shumë para. Loja në çdo nivel përdor setin e vet të parave dhe kartave të Monopoly. Të dyja lojërat përfshijnë 6 personazhe të lezetshme: Pinguin, Veture, Patë, Scottie, Hazel dhe T-Rex.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 2-në-1 Monopoly Junior
E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F8562

Our Product Number

562910

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.