Mini Foldable Indoor Remote Control Drone

34.99

SKU: 565239 Kategori: ,

Përjetoni emocione me këtë mini dron të palosshëm me telekomandë.

Ju mund ta bëni këtë dron me telekomandë të shkojë përpara, prapa, majtas, djathtas, lart dhe poshtë! Ka një krah të palosshëm dhe është në madhësi mini për lehtësi në përdorim.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x mini dron të palosshëm me telekomandë për ambiente të mbyllura
Ka një krah të palosshëm dhe është në madhësi mini
Kërkesat e baterisë: 1 x 3,7v Li-Po (përfshirë) dhe 3 x AAA (Nuk përfshihen)
E pershtatshme per moshat 8+ vjeç

Specifications

Our Product Number

565239

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.