NASA Solar System Model – Build & Paint the Planets Set

15.00

Bëhuni gati të mësoni rreth universit me këtë Model të Sistemit Diellor të NASA-s – Ndërtoni dhe ngjyrosni setin e planetëve.

Produkti ju lejon të lyeni vetë planetët dhe më pas të montoni sistemin diellor.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Model të Sistemit Diellor të NASA-s – Ndërtoni dhe ngjyrosni grupin e planetëve me 9 x planete, 8 x shufra, 7 x bojëra, 1 x bazë dhe 1 x furçë bojë
Ngjyrosni vetë sistemin tuaj diellor dhe ndërtoni njohuritë tuaja mbi planetin
E përkryer për fëmijët që e duan shkencën
E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

82-0048/ENT

Our Product Number

563448

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.