Pitter Patter Pets Walk Along Unicorn

29.99

SKU: 564349 Kategori: , ,

Njëbrirëshi magjik nga Pitter Patter Pets mezi pret të luajë, ta përkëdhelni dhe të shkoni në aventura magjike bashkë.

Walk Along Unicorn ka një bisht të bukur ngjyrë vjollce, me fije të ndezura. Ajo gjithashtu ka një gëzof të butë, të bardhë, perfekte për përkëdhelje dhe një bri magjik të artë në ballë.

Ju mund të imagjinoni të gjitha llojet e aventurave emocionuese me këtë njëbrirësh ndërsa lëviz nëpër dhomën tuaj, duke tundur kokën dhe duke tundur bishtin. Shtypni në pjesën e pasme të njëbrirëshit interaktiv për efekte zanore të këndshme, të qara dhe tinguj magjik.

Paketimi i njëbrirëshit mund të përdoret si stallë për lojë

Karakteristikat e produktit:

Kërkon: 4x bateri AA (nuk përfshihen)
Dimensionet e produktit: përafërsisht. 6,5 cm (H) x 22,5 cm (P) x 10 cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Our Product Number

564349

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.