Nick Jr. Ready Steady Dough Crazy Characters Playset

15.00 20.00

Ka stok

SKU: 538318 Kategori: , , , , Etiketë:

Ready! Steady! Dough! Krijo personazhe të ndryshme me setin Nick Jr. Ready Steady Dough: Crazy Characters!

Çfarë personazhe shumëngjyrëshe mund të bëni me këtë set prej mbi 40 pjesësh, duke përfshirë këmbët, duart, sytë, antenat, veshët dhe të tjera? Përdorni 4 kutitë me plastelinë për të krijuar trupin dhe më pas bëhuni kreativ duke shtuar bishta, sy dhe këmbë për të bërë personazhin më qesharak që mundeni. Krijoni disa personazhe unikë dhe të çmendur.

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese.

Çfarë ka në kuti?

  • 4 x 140 g kuti me plastelinë
  • Mbi 40 pjesë të nevojshme për te krijuar personazhet

Specifications

Manufacturer Number

318-13115-BN

Our Product Number

538318

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11