Original Squishmallows 12′ Soft Toy – Anni the Purple Jellyfish

29.99

SKU: 565099 Kategori: , , ,

Ky pelush ultra i butë, me madhësi 30 cm është bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe ultra të buta. Shtoni këtë pelush në Skuadrën tuaj Squishmallow.

Squishmallows janë perfekte për ta përqafurar kur pushoni në shtëpi, shikoni një film ose bëni një udhëtim të gjatë me makinë ose aeroplan. Ky pelush Squishmallows është i lehtë për t’u pastruar – lahet me dorë, pastaj thahet në ajër. Këto Squishmallows të dashur dhe të butë janë lodrat më të buta dhe më të lezetshme prej pelushi.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Squishmallows pelushi 30 cm
Squishmallows vijnë në një sërë personalitetesh, madhësish dhe ngjyrash argëtuese
Kërkoni ne The Entertainer edhe Squishmallows të tjera duke përfshirë FlipAMallows, HugMees, Mystery Squad dhe Stackables nga Squishmallows
Dimensionet e përafërta: 30 cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

SQCR04135

Our Product Number

565099

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.