Remote Control Indoor Quad Drone

49.99

Përjetoni emocionin me këtë dron për ambient të mbyllur me katër telekomandë.

Përmban drita LED që mund të ndizen dhe fiken për argëtim maksimal ditën ose natën.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Dron për ambient të brendshëm me telekomandë me drita
Droni mund të lëvizë përpara, prapa, majtas, djathtas, lart dhe poshtë!
Përmban drita LED që mund të ndizen dhe fiken për argëtim ditën ose natën
Kërkesat për baterinë: 1 x 3,7 V Li-Po (përfshirë) dhe 3 x AA (Nuk përfshihen)
Përmasat e përafërta: 18.5 x 18.5 x 7.5 cm
E pershtatshme per moshat 8+ vjeç

Specifications

Our Product Number

565240

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.