Original Squishmallows 7.5′ Soft Toy – Ritter the Tomato

15.00

Ky pelush ultra i butë, me përmasa 19cm është bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe ultra të butë. Shtoni këtë pelush të adhurueshëm në Skuadrën tuaj Squishmallow.

Squishmallows janë perfekte për ti përqafuar kur pushoni në shtëpi, shikoni një film ose bëni një udhëtim të gjatë me makinë ose aeroplan. Ky pelush autentik Squishmallows është i lehtë për t’u pastruar – lahet me dorë, pastaj thahet në ajër. Këto Squishmallows të dashur janë lodrat më të buta dhe më të lezetshme prej pelushi. Bashkohu me Skuadrën!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Squishmallows prej pelushi 19cm
Squishmallows vijnë në një sërë personalitetesh, madhësish dhe ngjyrash argëtuese
Kërkoni ne The Entertainer për Squishmallows të tjera, duke përfshirë FlipAMallows, HugMees, Mystery Squad dhe Stackables nga Squishmallows
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

SQCR04089

Our Product Number

565090

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.