Out and About Foam Pogo Jumper Red

12.00

SKU: 560279 Kategori: , ,

Shijoni orë të tëra argëtimi në kërcyesin Out and About Foam Pogo.

Kërceni nëpër shtëpi dhe kopsht duke bërë tinguj kërcitës ndërsa kërceni. Thjesht hapni tullën me shkumë, kapni dorezën dhe filloni të kërceni lart e poshtë. Me doreza të trasha dhe shkumë të qëndrueshme, kjo është lodra e përsosur e aktivitetit të brendshëm dhe të jashtëm.

Ky Pogo Jumper inkurajon fëmijët të qëndrojnë aktivë dhe inkurajon lojën në natyrë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x kërcyes pogo me shkumë
Ndihmon në nxitjen e aktivitetit fizik
Dimensionet Pogo Jumper: përafërsisht. 51 cm (H) x 24 cm (G)
E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17167-I

Our Product Number

560279

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.