Out and About Xtreme Bubble Blaster (Pink)

12.00

SKU: 561745 Kategori: , ,

Shikoni qindra flluska të shpërthejnë nga Out and About Xtreme Bubble Blaster në pak sekonda.

E shkëlqyeshme për argëtim në natyrë, fëmijëve do t’ju pëlqejë ta përdorin këtë lodër për aventurën me flluskave. Thjesht hidheni tretësirën e përfshirë në tabaka, zhytni grykën e lodrës në tretësirë dhe më pas shtypni butonin për 5 sekonda argëtim!

Dizajni i lezetshëm i Out and About Xtreme Bubble Blaster përfshin një dorezë të trashë, të përsosur për duart e vogla për të krijuar një aventurë me flluska dhe 36 vrima për të krijuar qindra flluska.

Karakteristikat e produktit

Përfshin 1 x Xtreme Bubble Blaster, 1 x 113 ml (neto) solucion për flluskë dhe 1 x tabaka
Duhen 4 x bateri AA (nuk përfshihen)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-12115-I

Our Product Number

561745

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.