Woodlets Pizza Slicing Set

12.00

SKU: 563076 Kategori: , , ,

Është koha për të ftuar miqtë dhe familjen për festën tuaj të picës me setin Pizza Slicing nga Woodlets!

Çfarë përbërës do të vendosni në picën tuaj? A do të shtoni feta speci, apo do ta bëni picën tuaj vegjetariane me specat, kërpudhat dhe fetat e ullirit? Zgjedhja është e juaja!

Thjesht dekoroni fetat tuaja të picës me përbërësit tuaj të zgjedhur dhe prisni derisa të gatuhet. Shpejt, sigurohuni që të mos digjet! Kur të jetë gati, shërbejeni në tabakanë për pica, priteni me prerësin e picës dhe ndajeni me të ftuarit tuaj.

Jeni të sigurt që do të jeni nikoqiri më i mirë me setin e picave nga Woodlets.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin: 1x dërrasë prerëse, 1x presëse picash, 4x feta pice dhe 8x përbërës
Përfitimet zhvillimore: Aftësi të shkëlqyera motorike, koordinim i  dorë-sy dhe aftësi sociale
Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 20cm (W) x 5cm (D)
Dimensionet e picës: 17 cm (W)
E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Specifications

Our Product Number

563076

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.