Paw Patrol The Mighty Movie – Pup Squad Air Craft Carrier HQ Playset

49.99

Ju prezantojme me Paw Patrol The Mighty Movie – Pup Squad Air Craft Carrier HQ Playset.

Kjo lodër e veçantë transformuese e aeroplanmbajtësve është e përkryer për misionet emocionuese të shpëtimit në det dhe vjen me një figurë Paw Patrol: Automjeti i Mighty Movie Skye Pup Squad Racer dhe një Figurë e Pup Squad. Seti ka një gjatësi mbi 38 cm dhe paraqet një transformim emocionues në modalitetin e shpëtimit! Ngrini çatinë e qendrës së komandës dhe vendoseni makinën tuaj të garës Skye në podin e qendrës së komandës për të ngritur automatikisht dhomën e kontrollit dhe platformën e nisjes për të zbuluar dy zona loje me dhoma të caktuara për të fjetur, një përzgjedhës misioni, laborator meteorësh dhe madje edhe një burg, për aventura pafund lojërash pretendimi.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Aeroplanmbajtëse, 1 x Makine Shpëtimi dhe 1 x Figurë
Përmban 2 zona të zgjeruara të lojës me një përzgjedhës misioni, dhoma gjumi dhe më shumë për aventura të pafundme lojërash pretendimi
Pup Squad Racer përmban rrota që lëvizin
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

 

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6068152

Our Product Number

565492

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.