Sonic the Hedgehog Sonic Suit

25.00

SKU: 565282 Kategori: ,

Luftoni armikun tuaj kryesor Doctor Robotnik dhe bëhuni hero në këtë kostum Sonic the Hedgehog.

Ky kostum komod me kapuç do t’ju bëjë të dukeni tamam si Sonic the Hedgehog! Materiali është shumë i butë dhe përmban një kapuç me veshë dhe kunja klasike Sonic.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x veshje Sonic the Hedgehog
Përmban materiale dhe detaje me cilësi të lartë
Vjen me kapuç super të butë dhe veshë
Dizajn i sigurt për fëmijët që plotëson të gjitha standardet përkatëse të MB dhe BE
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Our Product Number

565282

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.