Paw Patrol: Ultimate Rescue Vehicle With Pup – Zuma

25.00

S’ka stok

Shkoni në një Shpëtim Ultimate me Hovercraft-in Ultimate Rescue Zuma.

Vendoseni Zuma ne Hovercraft-in Ultimate Rescue dhe nisuni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay. Ultimate Rescue Hovercraft i Zuma vjen i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për një mision të mbushur me aksione Ultimate Rescue. Për misione vërtet të guximshme, me miqtë e tij në krah, Zuma është gati për çdo gjë!

Me detaje realiste, kjo makinë sjell të gjithë eksitimin dhe veprimin e shfaqjes televizive të suksesshme.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Figurë Zuma, 1 x Hovercraft Ultimate Rescue
Vendos deri në 2 nga këlyshët tuaj të preferuar Ultimate Rescue
Hoovercraft-i Ultimate Rescue i Zuma lidhet me çdo mini automjet Ultimate Rescue
Koleksiononi të gjithë këlyshët dhe automjetet Paw Patrol Ultimate Rescue (shiten veçmas)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6053368

Our Product Number

553915

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.