Out and About Mini Football Goal Set

11.25 15.00

S’ka stok

SKU: 554735 Kategori: , , Etiketë:

Praktikoni penalltitë tuaja me këtë set golash të “Out and About Mini Soccer”.

Ky set i mrekullueshëm futbolli përfshin një mini-gol i cili është shumë i lehtë për t’u vendosur dhe nuk do të zërë aq hapësirë sa një rrjetë me madhësi të zakonshme, kështu që një mënyrë e shkëlqyer për të sjellë futboll në oborrin tuaj apo edhe në ambiente të mbyllura në një ditë me shi. Seti vjen me një pompë dhe top, si dhe grepa për të siguruar portën në një sipërfaqe bari.

Praktikoni aftësitë tuaja dhe sfidoni miqtë tuaj në penallti dhe shikoni se kush mund të shënojë më shumë gola.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 10x shufra, 10x lidhëse, 1x pompë, 1x top, 1x rrjetë dhe 2x kunja
Ndihmon në zhvillimin e aktivitetit fizik
Dimensionet e produktit: 60 cm (H) x 47 cm (D) x 89 cm (P)
Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17151-I

Our Product Number

554735

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.