Pitter Patter Pets Flip Over Ferret Electronic Pet

14.00

SKU: 555007 Kategori: , ,

Me këtë qelbës nga Pitter Patter Pets, i vogli juaj do të ketë orë të tëra argëtimi dhe qeshjeje!

Shikoni teksa qelbësi lëkundet dhe rrotullohet në të gjithë shtëpinë tuaj duke ndjekur kudo që të shkojë topi.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x Pitter Patter Pets Flip Over Ferret
Kërkesat për baterinë: 3 x AA (nuk përfshihen)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-11133-B

Our Product Number

555007

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.