Pitter Patter Pets Roaming Roaring Dinosaur – Green T-Rex

16.00

Ka stok

Bëhuni gati për një lojë të mbushur plot aksion me këtë Roaming T-Rex.

Është koha për aventurën e përsosur parahistorike! Shtypni butonin në këtë T-Rex jeshil super të lezetshëm për ta parë atë të endet dhe të gjëmojë nëpër shtëpi. Me detaje të adhurueshme si luspa me shkëlqim dhe dhëmbë, ky dino ka shumë veçori ndërvepruese dhe me siguri do të bëhet një mik i çmuar.

Pse nuk e përdorni paketimin e kafshës suaj si pjesë e lojës tuaj? Paketimi mund të përdoret si shtrat për dinosaurin.

Karakteristikat e produktit:

  • Kërkon: 2x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 17 cm (H) x 8 cm (L) x 18 cm (D)
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Batteries

2x AA (not included)

Product dimensions

approx. 17cm (H) x 8cm (W) x 18cm (D)

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-11156-B

Our Product Number

548607

Age

3 – 5